#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#551
Een groot Afrikaans houten beeld.
#492
“Loosdrechtse plassen.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Lacs de Loosdrecht." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 50/60 -
#347
#61
Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#584D. Hermann
“Daldalgeheim”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994.
"Secret daldal". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1994.No longer availableDim. 56 cm x 37 cmEstimate: € 80/100 -
#211Delvaux, Bruxelles
Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
#377Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500/700 -
#651
Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.
Ornement de mât en bronze doré en forme de lion brabançon sur couronne de laurier aux armes de la Belgique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/70 -
#263
Een Duitse bronzen plaquette uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd C.M. Schwerdtner.
Une plaque de bronze allemande de la Première Guerre mondiale. Signé CM Schwerdtner.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55/65 -
#199
“Christus met de doornenkroon”. Olieverf op paneel.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 29 cm x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#410
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 100/150