Similar lots by type
-
#739Val St. LambertEen reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#398Val St. LambertTwee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#469Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#794Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#443Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.
Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#799WittwerEen glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#744Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#857Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.
Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 12 & 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#371Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#734Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#387Val St. LambertEen kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.No longer availableDim. h: 38 cm (z.k.)Estimate: € 80 / 100 -
#261Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#457Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels
Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,54 ct. Couleur F.SI1.No longer availableEstimate: € 1100 / 1300 -
#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#255Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
Deux livres en relation avec le cinéma. 1982.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#278F.E. RoskopfEen bolvormige zakhorloge. In werkende staat.
Une montre à gousset sphérique. En état de marche.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#359C. Coussement-Caillau“Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.
”Nature morte, oiseaux et floraisons”. Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. ± 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#869Royal Zuid-Holland, GoudaEen bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#768Een paar messingen kerkkandelaars. Neo-barok.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Néo-Baroque.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.
Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200

