Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar geslepen kristallen drageoirs.

Een paar geslepen kristallen drageoirs.

Paire de dragoirs en cristal taillé.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2405220297.
Category: Kristal.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #167
    Val Saint Lambert

    Een grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #237

    Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.

    Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.

    Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.

    Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #547

    Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.

    Lot de verres en cristal taillé, modèle Val Saint Lambert, composé de 12 verres à liqueur, 11 verres à vin blanc, 11 verres à vin blanc avec calice vert, 8 verres à vin rouge, et trois verres à champagne.
    No longer available
    Dim. H: 11-19cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312
    Val Saint Lambert

    Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #55

    Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.

    Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.

    Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.

    Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #147
    Val Saint Lambert

    Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.

    Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.

    Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.

    Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #35
    Val Saint Lambert

    Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.

    Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #591

    Een Chinees juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag.

    Une boîte à bijoux chinoise à cinq coulisses ornée de plaques de jade et de ferrures en laiton.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 27 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #577

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.

    Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #439

    Drie Mogulscènes in gouache op zijde.

    Trois scènes Mogul en gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 51 cm x 35 cm, 47 cm x 34 cm & 52 cm x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #240

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #630
    G. Wante

    “Landschap”. Gravure naar de XVIIde eeuw. Achteraan toegeschreven.

    "Paysage". Gravure après le 17ème siècle. Attribué au dos.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #27
    Val Saint-Lambert

    Een getorste lampenvoet van geslepen kristal, in de massa deels lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt. Hoogte zonder montuur.

    Un pied de lampe torsadé en cristal taillé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #426

    Twee aan elkaar gezette handgeknoopte Oosterse wollen loper, waarbij de grootste ook uit twee delen bestaat.

    Deux couloirs orientaux en laine noués à la main, dont le plus grand se compose également de deux parties.
    No longer available
    Dim. 998 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #424

    “Tijger” & “Vogels op een bloeiende tak.” Een paar Chinese handwerkjes van natuurzijde.

    "Tigre" & "Oiseaux sur une branche fleurie”. Une paire d’ouvrages chinois en soie naturelle.
    No longer available
    Dim. 34 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.

    Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.
    No longer available
    Dim. h: 124 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #191
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleine vazen met vierkante voetstukken van geslepen kristal, in de massa deels blauw gekleurd en met een vergulde en gegivreerde fries op de buik. Gemerkt onderaan en met label.

    Une paire de petits vases à bases carrées en cristal taillé en partie bleu dans la masse et présentant une frise dorée et dorée sur la panse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #551

    Een verguld bronzen schouwpendule in Louis XVI-inspiratie. (Sleutel en slinger manco)

    Pendule en bronze doré d'inspiration Louis XVI. (Clé et balancier manquants)
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Un tapis persan en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More