Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Awaiting product image

Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.

Paire de jardinières en fonte de style classique.
SKU: 2308160415.
Category: Uncategorized.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #764

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #635

    Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.

    Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 142 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #325
    Hamilton

    Een roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.

    Montre homme en acier inoxydable et au bracelet en tissu. Vintage.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #798

    Een paar natuurstenen honden.

    Une paire de statues de chiens en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #790

    Een paar wit marmeren tuinvazen.

    Une paire de vases de jardin en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #797

    Een paar stenen leeuwen.

    Une paire de lions en pierre.
    No longer available
    Dim. 97 x 104 x 30 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #795

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,02 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #365
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.

    Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #799

    Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.

    Paire de lions couchés en pierre de taille nature.
    No longer available
    Dim. H. 77 x L. 152 cm
    Estimate: € 2000 / 4000
  • #772

    Een gesculpteerde houten hangvitrine.

    Vitrine à suspendre en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.

    Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #783

    “Bacchus”. Een marmeren beeld.

    “Bacchus”. Statue en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #796

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #285

    Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.

    Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.
    No longer available
    Dim. H. 99 cm, L. 168 cm
    Estimate: € 10000 / 12000
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #765

    Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.

    Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #785

    “Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.

    “Lion et Lionne”. Statue en pierre.
    No longer available
    Dim. 50 x 115 x 80 cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #425

    Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.

    Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.
    No longer available
    Estimate: € 850 / 900
  • #350
    Laco-sport

    Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.

    Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #800

    Een paar wit marmeren zuilen.

    Une paire d’obélisques en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #581

    Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.

    Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 40,5 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #544
    Charlo Hasen

    “Dagvlinders” en “Schermvogels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    “Dagvlinders” et “Schermvogels”. Technique mixte sur papier. Signées et datées 1991.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #484
    Violeta Craciun

    “Mannenportret in profiel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’homme en profil”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Twee houten kruisbeelden met Corpus Christi van zamak en van brons en een heiligenbeeld van gesculpteerd hout.

    Deux crucifix en bois aux corps en régule et en bronze, ainsi qu’un saint en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #315
    Visage

    Drie verschillende horloges van roestvrij staal.

    Trois montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #177

    Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.

    Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een commode met twee grote onder twee kleine laden.

    Commode en chêne ouvrant à deux grands en dessous de deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #621

    Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.

    Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.
    No longer available
    Dim. h: 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #278

    Een lot varia, bestaande uit een kruisbeeld, een Boeddha, een kleine sabel, een kleine koperen wandconsole, een karaf met muziekdoos, twee albasten schaaltjes, een juwelendoosje met inhoud, verzilverd metaal, een kleine goedendag, enz.

    Lot varié comprenant un crucifix, un Bouddha, un sabre court, une petite console en cuivre, une carafe et boîte à musique, deux coupes en albâtre, une boîte à bijoux et son contenu, du métal argenté, une masse d’armes etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.

    Fauteuils de style Louis XIII recouvert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #557

    Nigeriaans bronzen hoofd.

    Tête en bronze. Nigeria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More