Other lots in this auction
-
#587Een lot antiek tin, bestaande uit een diepe schaal, vier borden, een klepkan, een peperbus, een schenkkannetje, een vaasje, een trechter, een maatbeker en een mosterdpotje.
Un lot d'étain ancien, composé d'un bol profond, de quatre assiettes, d'un pichet à couvercle, d'une poivrière, d'un pichet, d'un vase, d'un entonnoir, d'un gobelet doseur et d'un pot à moutarde.No longer availableDim. Ø:21-32cmH:7-20cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Frans GhelaerdPeriod: 1902 - 1986“Zeilboot”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Voilier. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.
Industrie au Rupel. Huile sur toile. Signée et datée 1941. Sous verre.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Val Saint LambertEen bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Drie antieke kleurengravures:- “Le Parc d’Enghien” Jacob Karrewyn (15 x42,5 cm)- “Het beleg van Alkmaar”. (27,5 x 36 cm)- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. (23,5 x 31,5 cm)
Trois gravures anciennes en couleurs : - Le Parc d'Enghien. Jacob Karrewyn (15 x 42,5 cm) - Le siège d'Alkmaar. (27,5 x 36 cm) - Domus Senatoria Antwerpiensis . (23,5 x 31,5 cm)No longer availableDim. 15x42cm25x32cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.
Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.
Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#577Een lot boekjes:- “Blanche-Neige et les sept nains”. Walt Disney. Ed. Hachette, 1938.- “Sprookje”. A. Trelker met tekeningen van Tjeerd Bottema. Ed. C.A.J. Van Dishoeck. Eerste uitgave, Bussum 1913.- “Het ezeltje van Betlehem”. Camille Melloy. Verluchtingen in kleuren van Jeanne Hebbelynck. Ed. Des Clée, De Brouwer & Cie. Brugge, 1936. Bijgevoegd twee losse prenten van Jeanne Hebbelinck.
Lot de livrets : - "Blanche-Neige et les sept nains". Walt Disney. Ed. Hachette, 1938. - "Conte de fées". A. Trelker avec des dessins de Tjeerd Bottema. Ed CAJ Van Dishoeck Edition originale, Bussum 1913. - "L'âne de Bethléem" Camille Melloy. Enluminures en couleurs par Jeanne Hebbelynck Ed Des Clée, De Brouwer & Cie Brugge, 1936. Ajout de deux estampes distinctes par Jeanne Hebbelinck.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#555Een buste van Cleopatra van gepolychromeerd plaaster.
Un buste de Cléopâtre en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#328Een boek m.b.t. moderne kunst. Ed. Cole Morgan. Antwerpen, 2004.
Un livre sur l'art moderne. Ed. Cole Morgan. Anvers, 2004.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#267Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60

