#432
“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
#331
Een paar antieke bronzen Ganeshbeeldjes.
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60 / 80 -
#573
Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.
#495
Een paar verstelbare relaxzetels, bekleed met groen leder.
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
#321Achatit
#594
#201Unterweissbach
Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
#365Pierre-Paul Ketels
Zangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.
#421
Een Indisch olifantje met ivoren plaatjes en ivoren montuurtjes.
#212A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 80 / 120