#31
Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.
#240
Een 18 K geelgouden hanger bezet met pareltjes en fantasiestenen.
#301
#225
Une bague en or blanc 18 K sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,26 ct. Et un rubis ovale de + - 0,75 ct.No longer availableDim. 6,16 gEstimate: € 900 / 1000 -
#74J. V. D. Goten
“Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd
#695
#527
Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor van personages.
#649Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#418
#278
Een rond draaiend dienblad met polychrome hoofden als symbool van de seizoenen versierd en het opschrift “’t Is steeds seizoen om goed te doen”. Met glazen dekplaat.
Un plateau tournant à têtes polychromes décoré comme un symbole des saisons et l'inscription C'est toujours la saison pour faire le bien. Avec couvercle en verre.No longer availableDim. Ø 44,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#573
Een gepolychromeerd breed vogelmasker. West-Afrika.
#448
Twee bronzen Boeddhahoofden.
Deux têtes de Bouddha en bronze.No longer availableDim. (h: 17 & 23 cm)Estimate: € 120 / 200