#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#232Een gesculpteerd albasten sierlamp in twee delen.
#97Max Klagemann Nachf., HamburgEen charcuteriebestek van staal, verzilverd metaal en parelmoer met een getorst motief, bestaande uit zes vorkjes en zes botermesjes. In oorspronkelijk etui.
Couverts de charcuterie en acier, métal argenté et nacre avec un motif torsadé, composé de six fourchettes et six couteaux à beurre. Dans l'étui d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#310Drie verschillende herdenkingsmunten van zilver 925‰. Waaronder Koning Boudewijn 1976 - 1996. 18,75 g. Mathilde en Filip 18,75 g. En levenslijn 1991. 22,95 g.
#203Zes kleine bordjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met een bloemenmotief rond een medaillon. Gechantourneerd rand met parelfries. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 84% en Made in Iran.
Six petites assiettes en argent repoussé et ciselé décorées d'un motif floral autour d'un médaillon. Bord chanté avec frise de perles. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas: 84% et Made in Iran.No longer availableDim. Ø 15,5 cm - 1160 gEstimate: € 600 / 800 -
#608Een paar smeedijzeren wandlampen.
#445“Wijze met ruyi”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw. Gesigneerd.
Sage avec ruyi . Un netsuke en bois finement sculpté. XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178“Emanuel Filibert van Savoye”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar het monument te Turijn uit 1838, ontwerp van Carlo Marochetti. Met bronsgarantiestempel.
#458Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions du temple en bronze avec boule.No longer availableDim. (h: 18 cm)Estimate: € 100 / 120