#383Japanse sakékruik van steengoed versierd met Japanse karakters.
#504Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
#618Een paar meerkleurig geglazuurde tuinstoeltjes in de vorm van olifanten.
#325Een 18 karaats geelgouden penning Sodico.
#26Een hanglantaarn van geslepen glas en verguld messing, versierd met bladeren en bloemenguirlandes.
#512“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Nature morte aux fruits . Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#432Een reeks van 17 Japanse houtsneden. Omstreeks 1900. 1/4 oban.
#39Een lot decoratieve oude boeken.
Lot de vieux livres décoratifs.No longer availableEstimate: € 25 / 35