Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gietijzeren vuurbokken met vrouwenhoofden.
Een paar gietijzeren vuurbokken met vrouwenhoofden.

Een paar gietijzeren vuurbokken met vrouwenhoofden.

Une paire de chenets en fonte à tête féminine.
Dim. l: 34 cm
SKU: 9903210341.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #454
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    Twee composities, gemengde techniek op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd ‘92 & ‘00.

    Deux compositions, techniques mixtes sur panneau. Les deux signées et datées 92 & 00.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #128

    Indische houtsculptuur met paardenkop.

    Sculpture indienne en bois avec tête de cheval.
    No longer available
    Dim. L. 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #427

    Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.

    Pied de lampe vintage en verre jaune et noir.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #37
    Val St. Lambert

    Een paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583

    Een langgerekt masker van gepolychromeerd hout. West-Afrika.

    Un masque allongé en bois polychrome. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. l: 118 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    Een zwartgelakt Chinees (meubel?-) paneeltje met een personage van gesculpteerd ivoor in een handgeschilderd landschap. XIXe eeuw.

    Un panneau chinois (d’un meuble?) Laqué noir avec une figure d'ivoire sculpté dans un paysage peint à la main. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Een oud kortzwaard met bronzen handvat met een afbeelding van een haan op de pommel.

    Une vieille épée courte avec poignée en bronze avec une image d'un coq sur le pommeau.
    No longer available
    Dim. l: 62,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #298

    Een metalen schemerlamp in art- nouveaustijl met een bloemvormige kap van glas in lood, gedragen door een vrouwenfiguur met kap.

    Une lampe de table en métal de style Art Nouveau avec un abat-jour en verre teinté en forme de fleur, portée par une figure féminine avec un abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #124

    Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.

    Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #440

    “Koopman”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw, gesigneerd.

    “Marchand”. Netsuke en bois finement sculpté. XIXe siècle, signé.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #377

    Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.

    Une balance de pharmacie ancienne. Incomplète.
    No longer available
    Dim. 48 x 50 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #681

    Een geglazuurd aardewerken kreeft. Chinees werk. Gerestaureerd.

    Un homard en faïence émaillée. Travail chinois. Restauré.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More