#610Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#65Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#56Een reproductie, een foto van Thomas Edison, een ets en een ingekaderde prent uit ‘Masques et visages’
Une reproduction, une photographie de Thomas Edison, une eau-forte et une image encadrée venant de ‘Masques et visages’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#600Een rendierenpak. Carnavalskostuum.
#402“Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#614Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
4 pièces d'or de 50 Ecu. Au 900/1000. Belgique 1987. Sculpteur de Karel De Grote.No longer availableDim. (69,12 g)Estimate: € 2000 / 3000 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#487Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
#6Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.
#221Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas. Met originele stofzak.
Un sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussière d'origine.No longer availableEstimate: € 200 / 240