#778
Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#689Anna Boch
“Boslandschap”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd.
Paysage forestier . Huile sur tableau de peintre. Signée et datée.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#121
Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.
Un vieux pistolet à silex. Désamorcé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 130/150 -
#783
Een metalen dienblad met meerkleurig bloemendecor op groene achtergrond.
Un plateau en métal à décor floral multicolore sur fond vert.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#555
Een zonnewijzer van messing en gelakt metaal.
#223
#684
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#748Val St. Lambert
Een vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.
#556
Een antieke Europees wollen tapijt.
#755
Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
Jumelles anglaises anciennes dans étui en cuir.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#569
Een tuinzicht gesigneerd Altman. Op doek.
Une vue sur le jardin signée Altman. Sur toile.No longer availableDim. 29 x 49 cmEstimate: € 180/200 -
#253
Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/140