#58Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
An old (train) lamp made of brass, mounted on a base with a plate on top that reads 'Phares Auteroche'.No longer availableDim. h 46 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#277Een chinoiserie tafellamp in marmer en messing met de vostelling van een flamingo naast een boompje uit het midden van de vorige eeuw.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
A gilded chandelier decorated with roses and with 5 light points.No longer availableEstimate: € 50 / 80
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#268JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#363Daum FranceEen vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.
A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.No longer availableDim. 16 x 59 x 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60