Similar lots by type
-
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#15Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.Place a bid ›Estimate: € 40 / 60 -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors.
Other lots in this auction
-
#278Raymond ChevalierEen Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.
A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938. -
#141Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham. -
#231Een lot van 14 kg oude tinnen borden, schalen en een terrine.
A lot of 14 kg of old pewter plates, bowls, and a tureen. -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#38Hermes“Hermes 3000”, de Rolls Royce onder de schrijfmachines, met 33 cm wagen, originele reclame, handleiding, aankoopbewijs en koffer uit 1976.
"Hermes 3000", the Rolls Royce among typewriters, with 33 cm carriage, original advertisement, manual, purchase receipt, and case from 1976. -
#347Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.
A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked. -
#8Algora‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.
‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407. -
#321Twee platonische lichamen in hout.
Two platonic solids in wood. -
#143Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams. -
#17Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal. -
#201CharellEen vierdelig koffie en theestel van verzilverd metaal. In Georgian stijl. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. In Georgian style. Marked. -
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century.

