Similar lots by type
-
#120Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.
Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.
Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#44Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 clEstimate: € 30 / 40 -
#11Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#60Een oude lampenvoet van blauwgepatineerd hout met een meerkleurig Chinees decor.
Pied de lampe ancien en bois à patine bleue et à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Polychrome glazen vaas. Purper in de massa, geel gevlekte voet.
Vase en verre polychrome. Pourpre dans la masse, base aux taches jaunes.No longer availableOnline onlyDim. H 30,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#12Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.
Paire d’appliques décorées de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#150Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.No longer availableOnline onlyEstimate: € 140 / 200 -
#173Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#119Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gouden details, waarvan een groen, een blauwe en een goudkleurige.
Trois vases en verre de Boom, dont un en vert, un en bleu et un doré.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#158Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#159“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137Een paar piedestals van meerkleurig porselein in de vorm van Indische olifanten.
Paire de piédestal en porcelaine en forme d’éléphants indiens.No longer availableOnline onlyEstimate: € 180 / 240 -
#115Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#64“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableOnline onlyDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68P. Vercrocke“Boegbeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figure de proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#31Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.
Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#143Val St. LambertTwee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.
Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 33 & 21 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#174Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25

