Similar lots by type
-
#401Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91“Het gevonden nestje”. Een groep van groen en bruin gepatineerd zamak, gemonteerd als lamp met twee lichtpunten, versierd met bladeren en twee kapjes van gekleurd glas. Naar een werk van Moreau.
“Le nid trouvé”. Groupe en zamac vert et brun monté en lampe à deux lumières et orné de feuilles et à deux abat-jour en verre coloré. D’après Moreau.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 240 -
#751Een paar verguld bronzen wandlampen in empirestijl.
Paire d’appliques en bronze doré de style Empire.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#341Val Saint-LambertEen moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#167Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#98Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#249Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
Vase en verre noir de style Art Déco.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#642Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.
Lustre en cuivre à cinq bras de lumière. Vers 1900.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#397Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Een paar tafellampjes van bruingepatineerd zamak met glazen kapjes in de geest van Tiffany’s.
Paire de lampes de table en régule à patine brune aux abat-jour en verre dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#347Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
Lot de trois presse-papiers en verre à inclusions.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#277“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#725Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
Vase art déco en verre décoré géométriquement et avec un nu doré.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een paar kandelaars van verguld brons in de vorm van een reiger op een schildpad.
Paire de candélabres en bronze doré en forme de héron sur une tortue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.
Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#67Een tafellampje van geel koper en glas in de vorm van een vlinder.
Lampadaire en cuivre jaune et verre en forme de papillon.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237Een paar bronzen wandlichten, versierd met glazen wasvangen met pendeloques en centraal een plaquette van Wedgwood.
Paire d’appliques en bronze décorées de bobèches aux pendeloques et d’une plaquette de Wedgwood.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#161Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#757Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
Tête de cheval en verre de Murano vert et incolore.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#331Een kommetje en een mandje van meerkleurig glas met een reliëfdecor van vegetatie.
Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#338Een paar kandelaars van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met twee lichtpunten.
Paire de candélabres en bronze doré de style Louis XV à deux lumières.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#484Alice Van Meirvenne“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#505“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#807Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#125Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 400 / 500 -
#827Een staande spiegel van gefineerd hout in classicistische stijl.
Miroir debout en bois de placage de style classique.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200 / 240 -
#14Eugéne JoorsPeriod: 1850 - 1910“Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 35,5 x 20,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#482Albert Van Dyck“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.
Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#140Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 600 / 800 -
#623Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.
Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 65 / 80 -
#699“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Twee oude bajonetten, waarvan één van Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une de Carl Eickhorn. Usures.No longer availableEstimate: € 280 / 120

