Similar lots by type
-
#224St. Martin“Koeien in een weide” & “Ezeltje”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eerste met kleine perforatie.
« Vaches dans un pré » et « Âne ». Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signées. La première avec une petite perforation.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#15Veltkamp“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des poules dans la cour ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222“Koeien in een weide”. Olieverf op doek. Enkele kleine perforaties.
"Vaches dans un pâturage". Huile sur toile. Quelques petites perforations.No longer availableDim. 50 cm x 76 cmEstimate: € 180 / 240 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229John Clereys“Stilleven met aardewerk en koper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la poterie et au cuivre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 cm x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#414“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#285Edward Van Mieghem“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#214Constant Van den HeuvelPeriod: 1932 - 2002“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#219Paul WantePeriod: 1905 - 1981“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#85Piet BoelensPeriod: 1924 - 2010“Stilleven met aardbeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fraises". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#265Jules De Cort“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 cm x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Walter StevensPeriod: 1887 - 1976“Kerkgevel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Façade de l'église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Rita Konig“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45 / 60 -
#569Jean RigazziPeriod: 1922 - 1993“Noordzeestorm”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1966.
"Tempête de la mer du Nord". Huile sur toile. Signée et datée 1966 au verso.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Lier met de Sint-Gummaruskerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
"Vue de Lierre avec l'église Saint Gommaire". Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 53 cm x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194“Ram”. Olieverf op doek. Signatuur verdwenen. XIXe eeuw.
"Bélier". Huile sur toile. La signature a disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55De Block“Stilleven met messingen waterketel”. & “Stilleven met porselein en koffiemolen” Beide gesigneerd.
"Nature morte à la bouilloire en laiton". & « Nature morte à la porcelaine et au moulin à café » Tous deux signés.No longer availableDim. 40 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Jules De Cort“Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#45Guillaume LautersPeriod: 1806 - 1875“Watermolen en boerenkar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin à eau et charrette de ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 cm x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#539“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#155Een gemzenschedel met hoorns.
Un crâne de chamois avec des cornes.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 218 x 119 cmEstimate: € 35 / 45 -
#461Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#274Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme en hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Jan Van LooyPeriod: 1888 - 1971“Stilleven met appels en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes et poterie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Verticaal Abstract.” Potlood & krijt op papier. Draagt handtekening. Glas gebarsten.
"Abstrait vertical." Crayon et craie sur papier. Porte une signature. Verre fissuré.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432“Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.
"Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323SestrelEen scheepsklok in messingen kast.
Une horloge de navire dans un boîtier en laiton.No longer availableDim. Ø: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59“Kanonnier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1833.
"Canonnier". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1833.No longer availableDim. 20 cm x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196Een eikenhouten eetkamertje, bestaande uit een tafel met zes stoelen (vlechtwerk te vervangen), een tweeledige buffetkast en een grote wandspiegel.
Une salle à manger en chêne, composée d'une table avec six chaises (cannage à remplacer), d'un buffet en deux parties et d'un grand miroir mural.No longer availableDim. 270 x 150 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#237Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#585Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.
Colonne en marbre vert et pierre bleue.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80 / 120

