Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gravures van Eekmans. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

Een paar gravures van Eekmans. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

Une paire de gravures par Eekmans. Tout deux signées et numérotées hors planche.
Dim. 27 x 31 cm; 24 x 30 cm
SKU: 2011180749.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #749
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fancy diamond van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 1 ct.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances différentes en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,59 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #479
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.

    ”Composition et portait de femme”. Une sérigraphie.
    No longer available
    Dim. 74 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114

    Een rechthoekige spiegel met een decor van een vrouw met een bloementuil in de stijl van Mucha.

    Un miroir octagonal au décor d’une femme et son bouquet de fleurs, dans le style de Mucha.
    No longer available
    Dim. 100x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    “Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.

    ”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #197

    “Bacchantisch tafereel”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Clodion.

    Un groupe de Bacchantes en bronze d’après Clodion.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #488

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop, getooid met een druivenrank. Omstreeks 1900.

    Une carafe en cristal taillé incolore, montures et capuchon en argent, décoration de vignes.+- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #329
    Degusserie

    “Napoleon te Sint-Helena.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.

    ”Napoléon à St. Hélène”; Huile sur toile. Signée. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #612

    Een Chinese prent.

    Une image chinoise.
    No longer available
    Dim. 68 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #520

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 212 x 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More