#204
“Man met hooivork”. Een antiek wandtapijt.
#483
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 60/80 -
#310
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 200/300 -
#109
“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#755
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#760
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
#634
#774
Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
#135Jaeger-Lecoultre
Stalen automatische roestvrij stalen herenhorloge.
#314
“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#379Camille Heinrichs
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/120