#526SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#346Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.
A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.No longer availableDim. 51 x 90 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#389Toshikata Mizumo“Puppetshow”, een Japanse houtsnede uit de reeks 36 examples of beauty, circa 1891.
'Puppet show,' a Japanese woodcut from the series '36 Examples of Beauty,' circa 1891.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#326Een bijzetmeubel met twee niveaus in eik op wieltjes.
A side table with two levels in oak on wheels.No longer availableDim. 66 x 73 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.No longer availableDim. 38 x 63 x 60cmEstimate: € 100 / 200