Other lots in this auction
-
#67
Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
Un lot de livres en français, XIXème siècle:- “Bruxelles à travers les âges”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 2 volumes, 1882. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Bruxelles 1844. 4 volumes. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Paris, +- 1840. 6 volumes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#297
Een opgezette zeekoet uit 1956.
Un guillemot de troïl empaillé de 1956.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75/90 -
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#146
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre en chêne à couvercle galbé.No longer availableDim. 82 x 120 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#140Quadri
Een armband van zwart leder, staal en 18 karaats geel goud.
Bracelet en cuir noir, acier et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,80 gEstimate: € 600/700 -
#641
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100/120 -
#166
Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200/240 -
#104Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954
“Branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#714
Een lot van vijf antieke spoelen.
Lot de cinq bobines anciennes.No longer availableDim. l: 15 - 46 cmEstimate: € 50/60 -
#36
Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40/60 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 450/550