Similar lots by type
-
#776
Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#782
Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#790
Een plexiglazen console.
Une console en plexiglas.No longer availableDim. 73 x 115 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#813
Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#784
Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 120/200 -
#809
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#770
Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#700Cassina, Italia
Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#666
Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#806
Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100/120 -
#766
Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#756
Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#736
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#800
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#798
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50/80 -
#804
Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#795
Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#370
Een 18 karaats rozekleurige ring bezet met diamanten princess en markies met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague de couleur rose 18 carats sertie de diamants princesse et marquis d'un poids combiné de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1600/1800 -
#540
Een paar cakestands met ronde glazen bladen in drie niveaus.
Une paire de présentoirs à gâteaux avec des plateaux en verre ronds sur trois niveaux.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een recente commode in Lodewijk XV-stijl, versierd met imitatie-marquetterie en met een marmeren blad.
Commode récente de style Louis XV à décor de marqueterie d’imitation et avec tablette en marbre.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 200/240 -
#237
Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.
Un sac de soirée avec monture en argent 800‰ avec poinçons allemands.No longer availableDim. b: 19 cmEstimate: € 100/120 -
#119Juan Soler (toegeschreven aan)
“Het arriveren van de gasten”. Olieverf op doek.
Arrivée des invités . Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#324
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40/50 -
#445
Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50/60 -
#655
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#385Emporia Armani Ar-O259
Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (bracelet usé).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#433Capodimonte
“Spelende kinderen”. Twee groepjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van Luigi Benacchio. Gemerkt.
Enfants jouant . Deux groupes de porcelaine multicolore, conçus par Luigi Benacchio. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450/550 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,57 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 750/850