#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#657“Madonna met kind”. Een wassen beeld in kader. Franse makelij.
"Madonna with Child". A wax sculpture in a frame. Made in France.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#357Een kleine gelakte houten pendule in de geest van de Neufchateloises.
A small lacquered wooden clock in the style of the Neufchatel clocks.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89Rudi de VosPeriod: °1944“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#566BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 80 / 100