Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.

Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.

Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.
Dim. h: 97 cm
SKU: 2202220541.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #531

    Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.

    Coupe en laque rouge à décor de paysage. Hong Kong.
    No longer available
    Dim. 31 x 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #591

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.

    Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc d'après l'exemple Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #547

    Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.

    Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #534

    Een chinees borduurwerk met vogels, vlinders en bloemen op zijde. Gesigneerd links onderaan.

    Une broderie chinoise d'oiseaux, de papillons et de fleurs sur soie. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 130 x 51 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #533

    Een bronzen Indische olifant.

    Un éléphant indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #529

    “Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.

    "Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.
    No longer available
    Dim. 177 x 107 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #558
    Guerin, Bouffioulx

    Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #567

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.

    Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    Een paar Fo-honden van blauw geglazuurd Chinees porselein.

    Une paire de chiens de Fo en porcelaine de Chine émaillée bleue.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551

    Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.

    Un sage chinois de stéatite sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #517

    Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.

    Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #561

    Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.

    Tortue en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #557

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512

    Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.

    Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #471

    Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.

    Un plat chinois en porcelaine émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #507

    “Vierspan”. Een bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #491

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #606

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #473

    Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein.

    Un repose-nuque en porcelaine de Chine bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #537

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.

    Un vaste service en porcelaine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux, complet pour 12 personnes, composé d'assiettes à légumes, assiettes creuses, assiettes à dessert et petites assiettes (il en manque une), tasses avec assiettes à fond, petites soucoupes, bols avec cuillère, cafetière , pot à sucre et à lait , terrine, saucière avec soucoupe et deux légumiers ovales.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #173
    Alphonse Henri Nelson
    Period: 1854 - 1919

    Een jongensbuste van groengepatineerd brons op een marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste d'enfant en bronze à patine verte sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #232
    Antoine De Smet

    “Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247
    Sculptured arts studio

    “Gesluierde Vestaalse maagd”. Een marmeren buste naar het werk van Rafaelle Monti. Gemerkt.

    "Vierge vestale voilée". Un buste en marbre d'après l'oeuvre de Rafaelle Monti. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #248

    “Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.

    Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #427
    Kaiser Porzellan

    Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #276

    Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.

    Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.
    No longer available
    Dim. 78 x 106 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een koperen melkstoop.

    Un ragoût de lait de cuivre.
    No longer available
    Dim. H:55cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595

    Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit borrelglaasjes (één beschadigd), aperitiefglazen, wijnglazen en champagnecoupes (één beschadigd). Compleet voor twaalf personen.

    Un ensemble de verres en cristal incolore, composé de verres à liqueur (un abîmé), de verres à apéritif, de verres à vin et de coupes à champagne (un abîmé). Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. H:12-18cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #509

    Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.

    Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.
    No longer available
    Dim. H:92cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #137

    “Madonna met kind, omring door heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.

    "Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #49

    “Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.

    “Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.
    No longer available
    Dim. 26 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #562

    “Zonder titel”. Olieverf op board. Zonder signatuur.

    "Sans titre". Huile sur carton. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More