Similar lots by type
-
#465Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.
Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#603Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#653Een wierookbrander van cloisonné op brons, versierd met bloemenmotieven en getooid met een fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en cloisonné sur bronze, décoration de motifs à fleurs et un chien Phô sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.
Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#455Raynaud, LimogesTwee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#263RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320 / 380 -
#306Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#799Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een Art-deco koffieservies in Limoges-porselein, gedecoreerd met bloementakken. Grote reparatie aan de koffiepot.
Un service à café en porcelaine de Limoges Art Déco , décoration de branches fleuries. Grande réparation à la cafetière.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#773Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#593Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.No longer availableDim. h: 54 cm Ø: 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#435Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140 / 150 -
#450HummelEen lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 120 / 140 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 80 / 120 -
#643Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#685Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#797Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages. Restauratie aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Restauration au bord.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#60Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#537Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.
Une lampe en porcelaine, décor de grues et paysage de montagnes.No longer availableDim. h: 70 cm met kapEstimate: € 50 / 80 -
#747Een paar vierkante jardinières van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Beide gerestaureerd.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#648Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281Een dekselvaas van met goud versierd Brussels porselein met handvatten in de vorm van ramskoppen en op een piëdestal.
Un vase couvercle en porcelaine de Bruxelles dorée aux manches en forme de têtes de béliers et sur un piédestal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#420HummelEen lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H : 10 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#745Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#11Een lot kristal bestaande uit een vaas van geslepen Boheems glas en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal comprenant un vase en cristal de Bohème et deux petits vases Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#598Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328Lebégue & Cie., BruxellesEen oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
Un ancien globe sur socle en bois. Marque.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#295RadoEen dameshorloge van roestvrij staal. We voegen er een te herstellen horloge en een armbandhorloge aan toe.
Une montre pour dame en acier inoxydable. Nous ajoutons une montre et un bracelet-montre, tout deux à réparer.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#563Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van feniksen.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de phoenix.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129Smets“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een houten speculaasvorm met vier figuren.
Un moule à spéculoos en bois à quatre figures.No longer availableDim. L: 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een eikenhouten houtbakje. XIXe eeuw.
Un bac à bois en chêne.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#37Twee porseleinen vazen met een meerkleurig en deels verguld porselein van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine partiellement polychrome et dorée, décoration d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27,5 & 33,5 cmEstimate: € 20 / 30


