Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.
Dim. h: 70 cm
SKU: 3005170600.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 1600 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #558

    Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.

    Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een halsvaasje van meerkleurig eierschaalporselein met een bloemendecor op gele fond. In etui.

    Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Volkstedt

    “Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.

    “Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #500

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.

    Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #593

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #510

    Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.

    Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #563

    Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #568

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #722

    Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.

    Deux couples en porcelaine bruxelloise.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.

    Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #578

    Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #560

    Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.

    Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #801

    Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

    Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.
    No longer available
    Dim. H 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #799
    Choisy & Jenappes

    Een lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.

    Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.

    Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #565

    Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.

    Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #794

    Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #525

    Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.

    Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #598

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #616

    Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.

    Petite vitrine chinoise en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #475
    Royal Dux

    “Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    “Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #623

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #691

    Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.

    Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #478

    Een Hindoeïstisch godsbeeld van deels blauwgepatineerd brons.

    Divinité bouddhiste partiellement en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55
    Christian Dior Qwartz

    Een roestvrij stalen herenhorloge in oorspronkelijke doos en met certificaat.

    Montre homme en acier inoxydble. Dans la boîte d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #81
    S.F. & Co. Crown Devon

    Een jardinière van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes. Onderaan gemerkt. Engels werk.

    Une jardinière en porcelaine polychrome avec guirlandes. marque à la base. Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #403

    Een paar kleine balustervaasjes van Chinese lak op koper met bloemendecor. Omstreeks 1900.

    Deux petits vases balustre en laque chinoise sur cuivre, décor fleuri. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #559
    Sandra Jayat

    “Aube d’avril. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Aube d’avril”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #332

    Een oude kogel in koperen huls uit 1915 met opschrift “Louvain” als souvenir uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une balle et sa douille en cuivre, 1915 avec inscription “Louvain” en souvenir de la Première Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #338

    Een serie van zes gekleurde en geslepen kristallen glazen. We voegen er een reeks van tien groengekleurde aperitiefglazen aan toe. De laatsten met enkele randschilfers. De eerste zes vermoedelijk Val St. Lambert. Omstreeks 1900.

    Un lot de six verres en cristal taillé et coloré. Nous ajoutons dix verres à apéritif. Probablement Val Saint Lambert. Quelques éclats. ± 1900.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    “L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.

    “L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #133

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à the et café en métal argenté sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More