Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.

Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.
Dim. 8,08 g
SKU: 1906180345.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #345
Estimate: € 200 / 300

  • #389

    Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.

    Deux carreaux bleu et blanc de Delft ronds encadrés.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #133

    Classicistisch beeld op een marmeren zuil. Recent werk.

    Une statue classique sur une colonne en marbre. Travail récent.
    Dim. h:135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #64
    Albert Zamarra

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #544

    ”Grande Place, Bruxelles”. Huile sur toile. Porte une signature ‘Rijlaarsdaam.
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #203

    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #521

    Een bronzen wierookbrander.

    Un brûle-parfum en bronze.
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #55

    ”Georgius”. Une pièce en or jaune 18 ct. dans un pendentif en or jaune 18 ct.
    Dim. 13,10 g Ø 3,50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #75

    Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif arlequin en or jaune 18 ct.
    Dim. 13,20 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #476

    Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.

    Une table de salon carré avec une tablette en verre et bois en lattis. Travail japonaise, vers 1900.
    Dim. 32 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persan en laine faite main.
    Dim. 202 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.
    Dim. 218 x 135 x 56 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #838

    Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ... - “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet. - “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds. - “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds. - “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch. - “Van Dyck”. Ch. Brown.

    Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, … - “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet. - “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds. - “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds. - “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch. - “Van Dyck”. Ch. Brown.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 19 & 20 juni 2018

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00