Similar lots by type
-
#749
Een design salontafel van gietijzer met een glazen blad.
Table de salon en fonte à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#476
Een lot van vier gietijzeren tuinvazen, waarvan twee een koppel vormen.
Quatre jardinières en fonte dont deux formant une paire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#651
Een levensgrote pauw van gepolychromeerd metaal.
Paon de taille nature en métal polychrome.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/180 -
#534
Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#801
Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
Lustre en fonte à trois lumières aux abat-jour en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#156
Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne sculpté. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#773
Een lot koper en messing, bestaande uit een bedpan, een kruik, een kruisbeeld en een waterketel.
Lot de cuivre et de laiton comprenant une chaufferette, une cruche, un crucifix et une bouilloire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#462Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#505Ecuador
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite à monture en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#289
Een halsvaas van handbeschilderd opaalglas, versierd met een bloemendecor. Belgisch werk, omstreeks 1900.
Vase à long col en opaline peinte à la main. Décor de fleurs. Travail belge, vers 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een strikje bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de noeud serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 6,48 ctEstimate: € 800/1000 -
#235
Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).
Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)No longer availableEstimate: € 500/700 -
#604
“Stilleven met bloemen”.
“Nature morte aux fleurs”.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#158Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#436
Serie van zes eikenhouten stoelen. Zwaar gesculpteerd. XIXde eeuw.
Suite de six chaises en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500