Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.
Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.

Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.

Paire de grandes vasques de jardin en fonte en forme d’urnes à anses en forme de femmes et décoré d’un personnage couché en relief sur la panse.
Dim. H. 107 cm
SKU: 0812150646.
Categories: Collectie Siervoorwerpen, Metaal.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #646
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #128

    Vijf gebogen metalen schildjes met handgeschilderde afbeeldingen van de Madonna met kind. XIXe eeuw.

    Cinq petites effigies en métal peint de la Vierge à l’Enfant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.

    Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #578

    Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.

    Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.
    No longer available
    Dim. L 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #204
    Georges Van der Straeten
    Period: 1856-1928

    Een kleine damesbuste van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel. Met gieterijstempel.

    Petit buste de dame en bronze à patine foncée sur socle en marbre. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #404

    Een chromen salontafel met een groen marmeren blad. Recent werk.

    Une table de salon chromée à tablette en marbre vert. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #621

    Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    Bouddha assis en porcelaine de Satsuma polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen met Medusa afbeelding.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct représentant une tête de Méduse.
    No longer available
    Dim. 13,25 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #504
    François Nicolas Martinet

    “Le Cravant (rotgans)”, “Rollier de Mindanao (scharrelaar)”, “Martin Pêcheur (ijsvogel)”, “Gelinote mâle des Pyrénées (hazelhoen)”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIe eeuw.

    “Le Cravant”, “Rollier de Mindanao”, “Martin Pêcheur”, “Gelinote mâle des Pyrénées”. Quatre cadres contenant des gravures colorées à la main représentant des oiseaux. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #715
    Garadjeh

    Oosterse loper met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 396 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van zeven olifantjes. Beschadiging. Afrikaans werk.

    Défense en ivoire sculpté présentant sept petits éléphants. Travail africain. Dégât.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #690
    Boch

    Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.

    Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #53

    Twee wijwatervaatjes en een kindje van meerkleurig biscuit. Eén pinkje ontbreekt.

    Deux bénitiers et un petit enfant en biscuit polychrome. Un petit doigt manque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #478

    “Een man met een staf en een appelmandje”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.

    “Homme à la canne tenant une corbeille aux pommes”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-Ji. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463
    Boch

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #479
    Thual

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #43

    Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.

    Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177

    “Jongen met kever” & “Meisje met vlinder”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Vermoedelijk Engels, XIXe eeuw. Kleine randschilfer onderaan.

    “Garçon au scarabée” et “fille au papillon”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Probablement anglais, XIXe siècle. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More