#158Louis Peeters“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
#278Een Chinees porseleinen zeshoekige vaas met vlinders en floraal decor.
#174“Bloemstilleven met Chinees beeldje”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#74Amilcare SantiniEen Ivorine beeld van de Griekse godin Hebe. Onderaan gesigneerd.
An Ivorine statue of the Greek goddess Hebe. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#143Een rood kristallen bonbonière, boheems.
A red crystal bonbonniere, Bohemian.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#45Kwatta“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
"Zoologie." A vintage postcard book from 1934, published by Kwatta.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#37Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
A large covered vase in opaline glass with a blue floral design.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#132Een modern salontafeltje met 3 verdiepen en draaibaar topblad.
A modern coffee table with 3 tiers and a swiveling top.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#238“Napoleon op Saint Hélène”. Een litho op papier.
"Napoleon on St. Helena." A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 20 / 40 -
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 30 / 50