Similar lots by type
-
#773
Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40/60 -
#546
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460/500 -
#46Royal Dux
Een groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/300 -
#8ATA Royal
Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#795
Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55/65 -
#401
Een cachepot van bruin geglazuurd aardewerk in de vorm van een kikker. Onderaan gesigneerd ‘Jean Roger’. Parijs.
Cache-pot en faïence à glaçure brune en forme d’une grenouille. Signé sous la base: Jean Roger, Paris.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#446
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#526
Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120 -
#691Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#333Johnson Bros.
Een aardewerken servies met een rood ‘Coaching scenes’ decor, bestaande uit 12 grote borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 6 + 12 kleine borden, 6 diepe borden, 2 koffiepotten, 2 suikerpotten, 2 melkkannen, een sauskom, 12 kopjes met onderschoteltjes, zes soepkommen, enz.
Service en faïence au décor “Coaching scenes” rouge, comprenant 12 grandes assiettes, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 6 pus 12 petites assiettes, 6 assiettes creuses, 2 cafetières, 2 sucriers, 2 pots à lait, une saucière, 12 tasses et soucoupes, six soupières etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#633
Een paar jardinières op piëdestal van roze geglazuurd aardewerk, versierd met draken in reliëf.
Paire de jardinières sur piédestal en faïence à glaçure rose décorées de dragons en relief.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 900/1100 -
#41
Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/120 -
#349
Tegeltableau van Villeroy & Boch.
Tableau de carreaux de Villeroy et Boch.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 200/240 -
#438Boch Frères
Een koffie- en theestel van meerkleurig aardewerk met een Cantondecor, bestaande uit elf kopjes en onderbordjes, een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een kom.
Garniture à café et à thé en faïence polychrome au décor de Canton, comprenant onze tasses et soucoupes, une cafetière, une théière, un sucrier, un pot à lait et un bol.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#358Victoria Porcelain, Fenton
Een gedeeltelijk servies van blauw en wit aardewerk met een willowdecor, bestaande uit een grote schotel, een kom, vijf dessertborden, acht vierkante borden, vier kleine kommetjes, twaalf koppen met onderschoteltjes, en een langwerpige schotel. Eén oor manco. We voegen er enkele anders gemerkte stukken aan toe.
Partie de service en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow” comprenant un grand plat, un bol, cinq assiettes à dessert, huit assiettes carrées, quatre petits bols, douze tasses et soucoupes, un plat oblong. Une anse manque. Nous ajoutons quelques pièces d’autres marques.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#412
“Jongen en meisje bij een waterput”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
“Garçon et fille près d’un puits”. Groupe en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#744
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee theepotten in de vorm van een aap en een tabakspot met een decor van schepen. We voegen er een terracotta groep in de vorm van een vissersfamilie aan toe, getiteld “Il faut partir”.
Lot de faïences polychromes comprenant deux théières en forme d’un singe et un pot à tabac décoré de bateaux. Nous ajoutons un groupe en terre cuite représentant une famille de pêcheurs et intitulé “Il faut partir”.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#693Michel Hereman
“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#298Boch
Twee schalen van wit aardewerk naar een ontwerp van Ernest D’ossche. Onderaan gemerkt.
Deux plats en faïence blanche décorés de scènes d’après Ernest D’Ossche. Marques au verso.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25/45 -
#751
Een Vietnamese vrouw van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
Femme vietnamienne en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/90 -
#690Boch
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor van Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D.781. Vorm 529.
Petit vase en faïence au décor de fleurs par Catteau. Marque sous la base et numéro D.781. Forme 529.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/130 -
#748
Een art deco vaasje van aardewerk met een meerkleurig bloemenmotief in reliëf. No. 625.
Vase art déco en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. N° 625.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 55/60
Other lots in this auction
-
#22Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.
Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#734Limoges
Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.
Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#622
“St. Joris en de draak”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkel.
“St-Georges et le dragon”. Sculpture en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 300/360 -
#416
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 200/300 -
#213Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.
Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#604
Een geëmailleerde plaquette van Limoges naar een schilderij van Fragonard.
Plaquette en émail de Limoges d’après un tableaux de Fragonard.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#197
Een zilveren lepel. Gemerkt. XVIIe eeuw.
Cuillère en argent. Aux poinçons du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#532
“Dooi op de Leie” & “Winterlandschap”. Twee litho’s naar Saverys. De eerste gesigneerd Hebbelinck en genummerd 262/350, de tweede 255/350.
“Dégel sur la Lys” et “Paysage d’hiver”. Deux lithographies d’après Saverys, la première signée Hebbelinck et numérotée 262/350, la deuxième 255/350.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#651
In bloemenvorm samengebrachte plaquettes van jade met een gesculpteerd drakenmotief. Chinees werk. Ingelijst achter glas.
Plaquettes en jade aux motifs sculptés de dragons, rassemblées en forme de fleur. Travail chinois. Encadrées sous verre.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110/130 -
#371
Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#477
Twee verschillende dienaren van brons, waarvan één met een schelp en de ander op marmeren sokkel en als kandelaar.
Deux statuettes en bronze représentant des servants, l’un avec une coquille, l’autre sur un socle en marbre et formant candélabre.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 80/120