Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #242
    Anna Cuperus
    Period: 1904-1956

    “Stilleven met anjers en 2 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Carnations and 2 Apples". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 65 x 61
    Estimate: € 100 / 200
  • #310

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een centrale saffier van +- 0,65 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.10 ct. and a central sapphire of approximately 0.65 ct.
    No longer available
    Dim. 3,84 g m: 57.
    Estimate: € 650 / 750
  • #631
    C. Mahillon, Bruxelles

    “C. Mahillon Bruxelles”. Een tuba van het Belgisch leger.

    “C. Mahillon Brussels”. A tuba from the Belgian army.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een lot van 2 Duitse officierskepies.

    A lot of 2 German officer's kepis.
    No longer available
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #8

    Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.

    A lot of 2 Bulgarian M72 army helmets with renewed leather inner lining.
    No longer available
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #430

    Een laat 19e eeuwse zwart marmeren schouwpendule met geslepen florale motieven.

    A late 19th-century black marble mantel clock with cut floral motifs.
    No longer available
    Dim. 48 x 35 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17
    Nimy, Belgique

    Een keramieken art-nouveau jardinière met florale motieven gemerkt Nimy.

    A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #617

    Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.

    An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Het gewei van een springbok met een schedeldeel op een plank gemonteerd.

    The antlers of a springbok mounted on a board with a part of the skull.
    No longer available
    Dim. h 33 x b 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #527

    “Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.

    "Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #464
    Jan van Beers
    Period: 1852-1927

    “Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.

    "Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56,5 x 36,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #544
    Claude Satel

    “Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;

    "Frans coastal landscape". Oil paint on board. Signed;
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More