Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #715

    Een notenhouten speeltafel met klapblad.

    A walnut game table with drop leaf.
    No longer available
    Dim. 78 x 80 x 41,53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #536
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #505
    Auguste Moreaux

    Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.

    A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade.
    No longer available
    Dim. h 97 x Ø 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #572
    De Boeck

    “Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.

    “Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #283
    Warmink

    Een vintage tafelklok met eikenhouten omkasting en gesculpteerd bronzen details. Gemerkt, 2e helft 20e eeuw.

    A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. 27 x 13 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Jan Anteunis
    Period: 1896 - 1973

    “Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930

    "Sacred Virgin with Child.” A bronze bust on a black wooden pedestal. Signed by Jan Anteunis and dated 1930.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 20 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #309
    G. Lorenz

    “Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.

    "Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Tien langspeelplaten. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), Frankrijk 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Nederland (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), België. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Duitsland. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Duitsland 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Nederland 196(..)

    Ten long playing records. *Stan Getz & Eddie Sauter, “Focus” (Verve 2317094), France 1976. *Kenny Burrell & Jimmy Smith, “Blue Bash!” (Verve 2352063 Stereo), Netherlands (rec 1963). *Jimmy Smith, The Cat” (Verve 2352093 Stereo), Belgium. *The incredible Jimmy Smith (Metro 2348 112 Stereo), Belgium. *Stan Getz, “Marrakesh Express” (MGM 2315012 Stereo), Germany. *Jack Wilson, “Song for my Daughter” (Blue Note BST 84328 Stereo), Germany 1969. *Miles Davis, “Miles Smiles” (CBS 85561), Netherlands 19(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #13

    Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.

    A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 23.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.

    An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 113 x Ø 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #671

    “2 Dalmatiërs”. Een paar porseleinen staffordshire craquellé beeldjes.

    "2 Dalmatians". A pair of porcelain Staffordshire crackle figurines.
    No longer available
    Dim. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.

    "Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.
    No longer available
    Dim. 43 x 49.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More