Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #194
    Gustave Helinck
    Period: 1884 -1954

    “Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 87 x 127 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #397

    Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.

    A multi-colored vintage earthenware jug with musicians in the decoration. In the style of Gianni Tosin, Etruria decor. Marked "Stile Roma" and "Italy" on the back.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #288
    Saint-Marie Faïences de Moustiers

    Een Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592

    “Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.

    "The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen.
    No longer available
    Dim. 60 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Frans Ros
    Period: 1883 - 1968

    “De zijbeuk van de Lierse Begijnhofkerk”. Olieverf op paneel. Voor- en achteraan gesigneerd Frans Ros.

    "The side aisle of the Lier Beguinage church". Oil on panel. Signed on the front and back by Frans Ros.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #404

    Een massief houtgesculpteerde ornament in de vorm van een bloemenvaas. Goud en ecru beschilderd.

    A solid wood-carved ornament in the shape of a flower vase. Painted in gold and ecru.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en saffieren baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 0.65 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g m: 56.
    Estimate: € 380 / 450
  • #644

    “De steenwerker.” Beeld van zamak en onyxen sokkel met elektrische klok.

    "The stonemason." Sculpture made of zamak with onyx base and an electric clock.
    No longer available
    Dim. 37 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #357
    Delphine Boël Serax

    “Jar Love”. Een porseleinen kan in originele doos, met certificaat. Uit de collectie “The Art of dining”, Delphine for Serax.

    "Jar Love". A porcelain pitcher in original box, with certificate. From the collection "The Art of Dining", Delphine for Serax.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323

    Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een piquefleurs gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.

    A lot of 3 art deco earthenware pieces consisting of a flower frog marked Bergen, a carafe marked Coceram, and a small jug from Dubois.
    No longer available
    Dim. h 24
    Estimate: € 40 / 60
  • #337
    Val Saint Lambert

    Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.

    An Art Deco vase in colorless pressed glass, marked Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 22.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #200
    Chopard

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.

    An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.
    No longer available
    Dim. bruto: 43,60 g
    Estimate: € 2400 / 2600
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More