Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2
    Albert Geudens

    “Interieur met trap”. Een ingekleurde ets, buiten de plaat gesigneerd A. Geudens en ‘épreuve d’artiste’.

    "Interior with staircase." An colored etching, signed outside the plate A. Geudens and labeled 'épreuve d'artiste'.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.

    A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.
    No longer available
    Dim. h 18,5 Ø 8 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #152
    Henri De Braekeleer
    Period: 1840-1888

    “Stilleven varia”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life various". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #63

    Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.

    A multi-colored marble Art Deco desk set.
    No longer available
    Dim. 15 x 31 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Period: 1863 - 1949

    “Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.

    "Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.
    No longer available
    Dim. 42 x 36,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #250

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een hartvormige blauwe topaas van +- 11,07 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. Met certificaat

    An 18 kt white gold ring set with a heart-shaped blue topaz of approximately 11.07 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 8,70 g m: 57.
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #408

    Een blauw geel Chinees porseleinen sierschaal met draken in het decor. Onderaan gemerkt, 20e eeuw.

    A blue and yellow Chinese porcelain decorative plate with dragon motifs. Marked at the bottom, 20th century.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564
    Floris Jespers

    “Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.

    "Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 17 x 24cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #360

    Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.

    A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 120 / 180
  • #275
    Le Tigre, Bruxelles

    Een houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.

    A wooden pen display case. With gold lettering "Le Tigre". Marked on the back with a plaque.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 24 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #418

    Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A porcelain Imari decorative plate with floral design. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More