Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #585

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 5,24 g m: 55.
    Estimate: € 750 / 850
  • #691

    Een gesculpteerd massief houten beeld van een liggende leeuw. Afrikaans werk.

    A sculpted solid wooden statue of a reclining lion. African artwork.
    No longer available
    Dim. h 23 x l 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #639

    Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.

    A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #425

    Een glasservies van kristal waaronder 12 champagne koepjes, 12 witte wijnglazen, 12 rode wijnglazen en 12 waterglazen.

    A crystal glassware set including 12 champagne coupes, 12 white wine glasses, 12 red wine glasses, and 12 water glasses.
    No longer available
    Dim. H: 12-18 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #84
    Gaston Schuermans
    Period: 1891-1967

    “Kobe”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.

    "Kobe". A painting, watercolor on paper. Signed, titled, and dated 1947 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 57 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #122
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.

    "Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.
    No longer available
    Dim. 43 x 49.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #30

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old European cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,10 g m: 54.
    Estimate: € 320 / 380
  • #577

    Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.

    A pair of Chinese porcelain lidded pots with landscape scene.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #124

    “Bloemenstilleven naar de Vlaamse Romantiek.” Olieverf op doek. Met ‘echtheidscertificatie’ van Kunsthandel Contessa te Mechelen (1981).

    "Flower still life in the style of Flemish Romanticism." Oil on canvas. With a certificate of authenticity from Art Gallery Contessa in Mechelen (1981).
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #156
    Val Saint-Lambert

    Randschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #713

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More