Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #247

    Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.

    A French porcelain coffee set with gilt floral decoration. Consists of coffee pot, sugar bowl, creamer, 6 cups, and saucers. Marked on the back.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #339

    Een polyesteren beeld van een butler, zijn dienblad ontbreekt.

    A polyester statue of a butler, missing his tray.
    No longer available
    Dim. h 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587
    Bulls

    Een matzwart racefiets van het merk Bulls, 20 versnellingen. Maat 56.

    A matte black racing bike by the brand Bulls, 20 gears. Size 56.
    No longer available
    Dim. maat 56
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    “Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.

    "Ars Pictura en Litterae". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.
    No longer available
    Dim. 85 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #346

    Een art-deco krukje met kleurrijke stoffen zitting.

    An Art Deco stool with a colorful fabric seat.
    No longer available
    Dim. 61 x 59 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #367

    Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.

    An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #88
    Val Saint Lambert

    “Elysee”. Een paar kristallen kandelaars in originele doos, gemerkt.

    "Elysee". A pair of crystal candlesticks in original box, marked.
    No longer available
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #197

    Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.

    A pair of gray cassolettes made of veined marble with gilded bronze fittings and pinecone finials on top.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #132
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.

    A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 115 x 63 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More