Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #444
    Théo Idserda
    Period: 1915-1922

    “Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 66,5 x 87,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #98

    “L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.

    "L'Ancetre". A bronze cast statue on a marble base, after Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #521

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #55
    Val Saint Lambert

    “Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt

    "Horn of plenty". A vintage design Val Saint Lambert, blue crystal glass vase. With label and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #529
    Léon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "View of a meadow with a village in the background." Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 27 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #273
    J.Moores & Sons London

    Een vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.

    A vintage Bowler Hat in felt with a leather inner band. Marked "J Moores & Sons, London". In original box.
    No longer available
    Dim. size 7
    Estimate: € 80 / 120
  • #404

    Een massief houtgesculpteerde ornament in de vorm van een bloemenvaas. Goud en ecru beschilderd.

    A solid wood-carved ornament in the shape of a flower vase. Painted in gold and ecru.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.

    "How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.
    No longer available
    Dim. 38 x 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.

    A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 34 x l 35 x d 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682

    3 handgeknoopte Bochara tapijtjes.

    A lot of 3 hand-knotted Bokhara carpets.
    No longer available
    Dim. 97 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een modernistisch ladekastje met veelkleurige laden en verschillende handvatten.

    A modernist chest of drawers with multicolored drawers and various handles.
    No longer available
    Dim. h 105 x b 86 x d 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Frans Ros
    Period: 1883 - 1968

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd Fr. Ros. In vergulde kader.

    "Church interior". Oil on canvas. Signed Fr. Ros. In gilt frame.
    No longer available
    Dim. 96 x 111 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More