Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
Dim. H. 73,5 cm
SKU: 2105240151.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #151
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #79

    “Heuvellandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Hilly landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #82

    “Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #76
    Gio Ponti
    Period: 1960’s

    “Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.

    “Leggera”. A set of 2 chairs designed by Gio Ponti and manufactured by Cassina. Italy circa 1960. Both seats need to be redone. The Cassina stickers are no longer present.
    No longer available
    Dim. 83 x 42 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #39
    Rik De Bruyn

    “Kruik met rozenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso toegeschreven aan Rik De Bruyn.

    "Pitcher with Rose Bouquet". A painting, oil on canvas. Attributed to Rik De Bruyn on the reverse.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454

    Een butlerspiegel met vergulde lijst.

    A butler's mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #553
    Urbano / Ugo Zaccagnini
    Period: 1868-1937

    “Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.

    "Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #298
    H Cerf

    Een vintage draagbaar, analoge seismograaf in houten vitrinekast. Boven gemerkt.

    A vintage portable, analog seismograph in a wooden display case. Marked on top.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    “Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.

    "Theology and Philosophy." Two solid wood sculpted panels depicting the sciences and arts originating from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.
    No longer available
    Dim. 85 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #256

    Een grote bronzen kandelaar, getorste stam op 3 klauwpoten in Renaissancestijl.

    A large bronze candlestick with a twisted stem on three claw feet in the Renaissance style.
    No longer available
    Dim. h 136,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #219

    Een set art-deco boeksteunen met windhonden in bronsgepatineerd koper en zwart marmer.

    A set of Art Deco bookends with greyhound figures in bronzed copper patina and black marble.
    No longer available
    Dim. h 29 x l 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Minieme schilfers onderaan.

    A crystal vase, colorless and pink cased. Marked Val Saint Lambert at the bottom. Minor flake damage at the base.
    No longer available
    Dim. h 22.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337
    Val Saint Lambert

    Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.

    An Art Deco vase in colorless pressed glass, marked Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 22.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More