#256
Een grote bronzen kandelaar, getorste stam op 3 klauwpoten in Renaissancestijl.
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#497
A vintage Asian, ethnic headdress. Adorned with various silver metal ornaments, jewelry, coins, and beads. On stand. Presumably Akha, Myanmar (Burma). -
#478
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
A modern porcelain vase shaped like a bunch of bananas. -
#281
Een paar verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
A set of 2 gilded bronze candlesticks carried by an angel. -
#624
A wooden sculpture of Buddha on a lotus flower. Mounted on a wooden base. -
#318
Een zijden sjaal met kasjmier motief.
A silk scarf with a cashmere pattern. -
#400Sheaffer
Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#420Jacob Zech Original
Een polshorloge, model Legacy Z7.1520.004, in bijhordende doos.
#19Henry William CotmanPeriod: 1876-1938
“The Cathedral, Antwerp”. Potloodtekening. Getiteld en gesigneerd. Diverse tentoonstellingen en uit bezit van de familie van de kunstenaar.
"The Cathedral, Antwerp". Pencil drawing. Titled and signed. Featured in various exhibitions and from the artist's family collection.