Other lots in this auction
-
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#243Royal Dux“Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.
"Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 260 -
#252Engels“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
"Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. SignéeNo longer availableDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#224Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte aux fleurs ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#320Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#487“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200 / 300 -
#447Paolo MarioniEen paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.
Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marquées. Hauteur : vase.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,19 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#261Val Saint-LambertEen kleine ronde drageoir met deksel van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en P.U..
Un petit drageoir rond à couvercle en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et PU sous la base.No longer availableDim. H. 1 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259Marc Soens“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#561Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.
Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 50 / 80

