#354Panamarenko
“Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.
”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#261
“Grachtengezicht in Nederland”. Olieverf op doek.
”Vue de canal au Pays Bas”. Huile sur toile.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#242Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Madonna met kind”. Houtskoolschets. Met atelierstempel.
”Vierge à l’Enfant”. Fusain. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 21 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een sterling zilveren mosterdpotje.
Un pot à moutarde en argent Sterling.No longer availableDim. 54,55 g h: 4 cmEstimate: € 100/150 -
#375
Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#175
Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
#282Michelline Wiser
“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 70 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#1H. Herremans
Een fazant van deels gepolychromeerd messing. Gesigneerd.
Un faisan en laiton polychrome. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Twee ingekleurde Japanse houtsneden met vogels en bloemen. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois en couleurs japonaises de fleurs et d’oiseaux. Signées.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#321Mulberry
Een tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#298
Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.
Ménagère et couverts. Travail allemand. Complet pour douze convives. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 120/200