#273Een vierkant schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat carré en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin à aile dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#107Een liggende Franse bulldog van brons.
#213Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
#447Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
#242Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Madonna met kind”. Houtskoolschets. Met atelierstempel.
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
#268“L’attente”. Aquarel.
”L’attente”. Une aquarelle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357Een masker van gesculpteerd en gepatineerd hout. Kwele, Congo-Brazaville.
Un masque en bois sculpté. Kwele, Congo-Brazaville.No longer availableDim. h: 37 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171“Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.
”Composition”. Techniques mixtes. Travail oriental.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 300 / 400