Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.

Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.

Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.
Dim. h: 65 cm
SKU: 1911190128.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #46

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble à poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 42,23 g h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #11

    Een Japanse gong van rood koper.

    Un gong japonais en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. Øn27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.

    Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. 72 x 53 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #138

    Een albasten lamp in de vorm van siervaas.

    Une lampe en albâtre sous forme de vase.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #158
    Pablo Picasso

    Een zeefdruk op zijde.

    Une sérigraphie sur soie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Vertrek naar het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Départ vers les champs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #371

    Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.

    Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 86,63 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #331

    Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).

    Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #342
    Jo Delahaut
    Period: 1911-1992

    “Compositie. Quel triomphe...”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    ”Composition. Quel triomphe”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 69/100.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Frans Van Montfort
    Period: 1889-1980

    “Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    ”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More