Other lots in this auction
-
#176De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#152“De Serenade”. Kopie naar Domenico Morelli (XIXde eeuw). Olieverf op doek.
”La Sérénade”. Une copie d’après Domenico Morelli (XIXème siècle). Huile sur toile.No longer availableDim. 124 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Een grote buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig perzikendecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 550 / 600 -
#387Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld geslepen kristal. Gemerkt. Gaaf.
Un vase en cristal vert doublé taillé. Intacte, avec marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#169Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1920“Herder met hond en schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforatie.
”Berger, chien et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée. petite perforation.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#192“Inname van een havenstad”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw.
”Saisie d’un village portuaire”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 83 x 130 cmEstimate: € 500 / 800 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,21 gEstimate: € 550 / 650

