Other lots in this auction
-
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#393Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#439
Drie Mogulscènes in gouache op zijde.
Trois scènes Mogul en gouache sur soie.No longer availableDim. 51 cm x 35 cm, 47 cm x 34 cm & 52 cm x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#147Val Saint Lambert
Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120/200 -
#188Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.
"Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#356
Een oud idonesisch bijzettafeltje met ingelegd bloemenmotief.
Une ancienne table d'appoint idonésienne avec un motif floral incrusté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#428
Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85/100 -
#217Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#214
“Portret van Nicolas Foucquet”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.
"Portrait de Nicolas Foucquet". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole française du XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#599Rufin StevensPeriod: 1926 - 2001
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#257Val Saint-Lambert
Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/80