Other lots in this auction
-
#292
Een lot van 5 gravures met betrekking tot Hollandse onderwerpen, o.a. ‘St. Oedenrode Kasteel Henkenshage.’, ‘De Bosmolen, Oostrum. ‘Aalburg, etc...’
Un lot de 5 gravures liées à des sujets hollandais, dont 'St. Oedenrode Château Henkenshage.', 'De Bosmolen, Oostrum. 'Aalburg, etc...'No longer availableDim. 21x26cm30x45cmEstimate: € 100/160 -
#138Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.No longer availableEstimate: € 240/260 -
#96
Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75/100 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal
“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45/55 -
#92R.J. Sterckema
“Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.
Un piédestal octogonal en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 180/220 -
#82A. Janson
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 73 x 101 cmEstimate: € 60/100 -
#196
Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.No longer availableDim. 95x95x75cmEstimate: € 100/120 -
#296
Een paar moderne fauteuils met lederen bekleding.
Une paire de fauteuils modernes avec revêtement en cuir.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 50/75 -
#285
Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.
Une paire de lanternes anciennes en cuivre. Travail bruxellois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#299
Een lot van drie ingekleurde gravures met betrekking tot het oude Rome.
Un lot de trois gravures en couleurs liées à la Rome antique.No longer availableDim. 16,5 x 27cmEstimate: € 60/100 -
#480
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50/75