Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.

Een paar grote vazen van blauw kristal op kleurloze voet en versierd met een gegraveerde fries.

Deux grands vases en cristal bleu sur pieds incolores avec une frise gravée.
Dim. h: 29 cm
SKU: 1212170238.
Category: Kristal.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103
    Val St. Lambert ‘Studio Cristal’

    Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.

    Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481
    Val St. Lambert ‘Studio Christal’

    Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377
    Val St. Lambert

    Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #793

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #357

    Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #741

    Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #467
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.

    Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #338
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #681
    Val saint lambert

    Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.

    Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #348
    Val. St. Lambert

    Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.

    Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #364
    Val St. Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.

    Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.

    Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.
    No longer available
    Dim. h: 17; Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #32

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #47
    Val St. Lambert

    Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441
    Val St. Lambert

    Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #413
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #147
    Val Saint-Lambert

    Een paar kristallen kandelaars.

    Deux bougeoirs en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #483

    Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders en zwaluwen. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome de papillons et hirondelles. +- 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde kroon.

    Miroir en chêne coiffé d’une couronne.
    No longer available
    Dim. 80 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp.

    Croix flamande en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #332

    “Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #172
    Adolf Van Neste
    Period: 1880 - 1959

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 x 79 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.

    Lot de treize montres différentes à bracelets en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #455

    Een dubbel naaimandje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.

    Double panier à couture cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #283

    “L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Nederlands Muziekinstrumentenbedrijf Venlo

    Een citer in kist, gedecoreerd met een harp.

    Une cithare dans son coffre, décorée d’une harpe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #388

    Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.

    Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Rode Murano vaas.

    Un vase Murano, rouge.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More