Similar lots by type
-
#147Val Saint-Lambert
Een paar kristallen kandelaars.
Deux bougeoirs en cristal taillé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#793
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60/100 -
#453
Een vaas en een schaal van geslepen kleurloos en bruin kristal. Randbeschadigingen aan de schaal.
Un vase et un plat en cristal brun et incolore. Dégâts au rebord du plat.No longer availableDim. h: 17; Ø: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#413Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#441Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Klein letsel aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Petit dégât au bord. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#47Val St. Lambert
Twee lampvoeten van kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa, waarbij de eerste gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal, vert et bleu dans la masse, le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#57Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#338Val St. Lambert
Een vaas van blauw kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#348Val. St. Lambert
Een vaasje op voet en een grote vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Petit vase sur piédouche et grand vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#337Val St. Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#467Val St. Lambert
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#481Val St. Lambert ‘Studio Christal’
Twee gekleurde vazen, veelkleurig, de éne met roze, de andere met blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux vases colorés dans la masse l’un au fond rose, l’autre bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#361Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#103Val St. Lambert ‘Studio Cristal’
Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#377Val St. Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#741
Zes glazen van gekleurd kristal. We voegen er twee groene van een afwijkend model aan toe. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Six verres en cristal de couleurs. Nous ajoutons deux autres verres différents. Probablement Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#357
Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 & 41 cmEstimate: € 40/50 -
#364Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.
Un vase ovale en cristal taillé incolore et bleu. Nous ajoutons un petit vase rouge. Tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#681Val saint lambert
Een lot van twaalf kristallen onderzetters, in twee dozen.
Douze sous-verres en cristal dans deux boîtes.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#813Jan Van LooyPeriod: 1882-1971
“Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#538
Een bord van Chinees porselein met famille rose decor van bloeiende theerozen in een vaas. Bloemen en strikken op de vleugel. Tijdperk Qianlong.
Une assiette chinoise en porcelaine famille rose, décor de fleurs à thé sur le plat, noeuds et fleurs sur l’aile. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 100/160 -
#420
Drie theepotjes van polychroom Chinees porselein. Eén met een mooi decor van goudvissen, één met een reliëfdecor van bloemen en het laatste met een famille rose decor. XVIIIe en XIXe eeuw (twee dekseltjes manco).
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome. Une à joli déccor de poissons rouges, une à décor en relief de felurs, la dernière à décor famille rose. XVIIIe et XIXe siècle (deux couvercles manquent).No longer availableEstimate: € 100/160 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#761Goebel
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine de la série de M.I.Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#209
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#795Karel VerelstPeriod: 1898-1982
“Landschap met brug”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage au pont”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. x cmEstimate: € 100/120 -
#92John Ingram
“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
"Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.No longer availableDim. 40 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#191
Een zilveren bestek, bestaande uit 26 vorken en 26 lepels en 10 koffielepels. Belgische keuren A2 800 ‰. 1869-1942. In originele doos.
Un couvert en argent, comprenant 26 fourchettes, 26 cuillères et 10 cuillères à café. Poinçons belges A2 800 ‰ . 1869-1942. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. 2706,35 gEstimate: € 1200/1400 -
#359
Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.
Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#433
Twee sets eierdopjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één set bestaande uit zes dopjes op een serveerschaaltje met vogeltjes en het ander met twee dopjes en een zoutvaatje in de vorm van een vogeltje. Frankrijk.
Deux sets de coquilles d'oeufs en porcelaine dorée, dont un set comprenant six pièces sur plateau avec une décoration d'oiseaux, et l'autre set comprenant deux pièces et une salière en forme d'oiseau. France.No longer availableEstimate: € 25/35