Similar lots by type
-
#525“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#213“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#806Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380 / 440 -
#601Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#188“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 400 -
#212“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400 / 450 -
#243“De fluitspeler en de violiste”. Twee bronzen beeldjes. Onleesbaar gesigneerd.
“Le flûtiste et la violoniste”. Deux statuettes en bronze. Illisiblement signées.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#436Een wandlamp van verguld brons met twee bloemenvormige lichtpunten, gedragen door een engeltje. Omstreeks 1900.
Applique en bronze doré à deux lumières portées par un angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380 / 420 -
#218“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#211Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#763Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.
Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#241“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400 / 500 -
#237Een paar bronzen wandlichten, versierd met glazen wasvangen met pendeloques en centraal een plaquette van Wedgwood.
Paire d’appliques en bronze décorées de bobèches aux pendeloques et d’une plaquette de Wedgwood.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#217“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150 / 180 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 280 -
#621Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#201Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450 / 500 -
#595Lalouette“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650 / 700 -
#555Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#77Ch. HartmannEen kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.
Tête d’enfant en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#210Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met 35 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Bague en or blanc cet rose 18 ct sertie de 35 brillants ayant un poids total de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#344Wilfried Pas“Standbeeld Willem Elsschot”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1038/2000.
“Monument de Willem Elsschot”. Litho. Signée et numérotée 1038/2000.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414Jef Vaes“Save us, het laatste gebed der vogels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
“Save us, la dernière prière des oiseaux”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 6/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#535Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.
Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Drie personages”. Litho naar Paul Cezanne.
“Trois personnages”. Litho d’après Paul Cézanne.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#635Een lot schelpen en koraal, bestaande uit drie grote schelpen, een strombusschelp en twee stukken koraal.
Lot de coquilles et de corail comprenant trois coquilles grandes, une coquille strombus et deux pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#649Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 133 - 144 & 145 - 150. Jaren ‘70.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 133 - 144, 145 - 150. Années ‘70.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#836Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#701Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#833Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.
Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.No longer availableEstimate: € 120 / 160

