Similar lots by type
-
#483
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25/35 -
#421
Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.
Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#761
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église de style baroque.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 40/60 -
#571
Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.
Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/180 -
#717
Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.
Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#2
Een sac-à-perles in Lodewijk XV van geel koper en mauve en kleurloos glas.
Sac-à-perles de style Louis XV en laiton et verre mauve et incolore.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#428
Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 450/550 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#758
Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.
Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#411
Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#404
Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#796
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in zes niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur six niveaux.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#246
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#727
Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.
Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#397
Een z.g. “Marie-Thérèse”-luchter van koper en geslepen kristal met vijf lichtpunten.
Lustre de style Marie-Thérèse en cuivre et cristal taillé à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#418
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#548
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80/100 -
#526
Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#797
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#407
Een luchtertje van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#433
Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#393
Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.
Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#798
Een luchter van geel koper met kristallen pendeloques in vier niveaus.
Lustre en cuivre jaune aux pendeloques en cristal sur quatre niveaux.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#607
Een kristallen luchter met acht lichtpunten in Régencestijl.
Lustre en cristal à huit lumières. Style Régence.No longer availableEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Twee meisjes. Bronzen groep.
Deux filles. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.69 cmEstimate: € 300/400 -
#137
Een lot kleurloos en geslepen kristal bestaande uit een koelemmer en twee karaffen.
Trois pièces de cristal taillé incolore comprenant un seau à glace et deux carafes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#696
Een salongarnituur in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit twee armstoelen en een salontafel van gesculpteerd eikenhout en vlechtwerk.
Garniture de salon de style Louis XV comprenant deux fauteuils et d’une table de salon en chêne sculpté et cannage.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#202Léon BruninPeriod: 1861-1949
“De collectionneur”. Olieverf op geparketteerd paneel. Gesigneerd en “Anvers” linksboven.
“Le collectionneur”. Huile sur panneau parqueté. Signé et “Anvers” en haut à gauche.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 1500/2000 -
#589Toyokuni II Utagawa
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#692Maurice Seghers
“Brug over het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pont sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 70/100 -
#454Hubert BellisPeriod: 1831-1902
“Stilleven met bloemen en oester”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et avec une huître”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 300/400 -
#333
Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#699Jan VanrietPeriod: °1948
“Het stadion”, “De elf” & “De wedstrijd”. Drie gedichten met op de verso een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd V/XXV.
“Le stade”. “La fée”. “Le jeu”. Trois poèmes avec une litho au verso. Signées, datées 1975 et numérotées V/XXV.No longer availableDim. 29,5 x 49,5 cmEstimate: € 50/60 -
#395
Een goudgepatineerde trumeau in classicistische stijl.
Trumeau doré de style classique.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 180/220 -
#786
Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60/80