#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#486Een klein karpetje van zijde.
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#466Een klein zijden karpetje.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40 / 60
#68“Rentré après minuit”. Een groepje van meerkleurig porselein.
“Rentré après minuit”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Jos De Smedt“Verlichte woning”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Maison éclairée”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#499MarklinEen treinstel in originele doos met rails, locomotief en wagons. e.a.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#162Lea Steppe“Italiaanse poppen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Poupées italiennes”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableEstimate: € 150 / 220 -
#482“Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femmes Balinaises”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
Grand lot de timbres postes dans plusieurs albums, ainsi que “De Ware Postzegelverzamelaar” dans trois albums.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
Un lot de trois portraits d’hommes. Gouache sur papier. Tous signés et deux datés de ‘33.No longer availableDim. 48 x 31; 40 x 35 & 34 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
“Fermette”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200 / 240