Other lots in this auction
-
#608
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#290
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#727
Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.
Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. L. 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16
Een houten zuiltje en een piëdestal. Slijtage.
Une colonne en bois et piédestal. Usures.No longer availableDim. h: 11 & 104 cmEstimate: € 30 / 50 -
#391
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947.
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#18
Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un vase en cristal de Bohème taillé mauve de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#380
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Une petite table octogonale en chêne sculpté, style malinois Renaissance.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#481
Een paar siervazen van Imariporselein met messingen montuur en voet, bovenaan versierd met twee draken als handvatten.
Une paire de vases en porcelaine Imari aux montures en laiton, pieds, et décoration de dragons comme manches.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#239
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#197
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
Une table violon en bois laqué noir, montures et tablette richement décorées de marqueterie fleurie. Napoléon II.No longer availableDim. 122 x 66 cmEstimate: € 600 / 800 -
#662
Een Napoleon III schouwpendule van zwartgelakt hout met vier getorste zuiltjes, met messingen monturen en inlegwerk. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée Napoléon III en bois laqué noir à quatre colonnes torsadées, montures en laiton et aux incrustations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639
Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.No longer availableDim. 36 x 190 cmEstimate: € 80 / 120