#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40 / 50
#167SchierholzEen paar siercoupes van deels verguld porselein met een meerkleurig decor van bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Paire de coupes décoratives en porcelaine partiellement dorée à décor polychrome de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#214Louis Verboekhoven“Vissersboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#33NepalReisboterpot met koperen montuur en deksel en met een lederen draagriem. Butan.
Beurrier de voyage en bois aux montures en cuivre et à ceinture d’épaule en cuir. Butan.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#228Een vierkante vaas van Chinees porselein.
#693“Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Een oude naamplaat. Jaren ‘30.
#547Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
#464“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbare handtekening.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 220 / 280 -
#650Een kastje van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee laden boven twee paneeldeurtjes.
Petit meuble en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux tiroirs en dessus de deux petites portes à panneaux.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een schaaltje met tuit van meerkleurig porselein in de vorm van een lotusbloem.
Petit bol au bec verseur en porcelaine polychrome en forme de fleur de lotus.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 65 / 775