Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.

Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.

Paire de scènes érotiques indiennes peintes à la main.
Dim. 15 x 10 cm
SKU: 9903210399.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #399
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #392

    Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.

    Un plat et un poisson en porcelaine danoise et une bouteille en verre de Holmegard. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #59
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    Cerf dans la nature . Huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #295

    Een 22 K gouden 20 ecu met zilveren rand. Boudewijn 60/40. 1930-1990.

    A 22 K or 20 ECU avec anneau en argent. Baudouin 60/40. 1930-1990.
    No longer available
    Dim. 29 mm 10,5 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #582

    Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.

    Un vase en verre blanc préfabriqué avec décor en émail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #297

    Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.

    Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #481

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een voorstelling van de Keizerlijke hofhouding in een cartouche met rondom diverse bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor d’une Cour Impériale dans une cartouche entourée de fleurs et de fruits. Marque sous la base
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    Medicijnpot van gebeeldhouwd hout, gesteund door twee personages. Dekselknop in de vorm van twee hagedissen. Luba, DRC.

    Pot à médicaments en bois sculpté, soutenu par deux personnages. Bouton de couvercle en forme de deux lézards. Luba, RDC.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #316

    Een houten schildersezel.

    Un chevalet en bois.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    “Carte méridionale des Pays Bas...” Een deels ingekleurde kaart door Santini. 1778.

    Carte méridionale des Pays Bas ... Une carte en partie colorée de Santini. 1778.
    No longer available
    Dim. 52 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #469
    Claude Lyr
    Period: 1916 - 1995

    “Stilleven”. Oleverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1951.
    No longer available
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.

    Figurine en grès d’après la dynastie T'ang.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #439
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. De grootste gesigneerd en gedateerd ‘00.

    Compositions géométriques . Technique mixte sur toile. Le plus grand est signé et daté 00.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More