Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.
Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.

Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.

Paire de scènes érotiques indiennes peintes à la main.
Dim. 15 x 10 cm
SKU: 9903210399.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #399
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #625
    Longwy, France

    Een uitgebreid servies met decor ‘Mikado’, bestaande uit 10 kleine borden, 22 middelgrote borden, 6 grote borden, 12 diepe borden, twee kleine en een grote groentenschaal, een sauskom, een hoge en een lage gebakschaal, twee terrines met onderschaal en een grote ronde schotel. Onderaan gemerkt.

    Un vaste ensemble de vaisselle au décor 'Mikado', composé de 10 petites assiettes, 22 assiettes moyennes, 6 grandes assiettes, 12 assiettes profondes, deux petits et un grand pot de légumes, une saucière, une un plat à pâtisserie haut et un plat bas, deux terrines avec plat inférieur et un grand plat rond. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Drie verschillende officiersstokjes.

    Trois bâtons d'officier différents.
    No longer available
    Dim. l: 56 - 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een Engelse eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren, twee grote en vier kleine laden. We voegen er een antiek eikenhouten krukje aan toe (beschadiging).

    Un vaisselier en chêne anglais avec deux portes à panneaux en bas, deux grands et quatre petits tiroirs. Nous ajoutons un tabouret ancien en chêne (dégât).
    No longer available
    Dim. 209 x 155 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #337
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een rood gedubbeld vaasje, een groene pique fleur en een blauw gedubbelde en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt onderaan. De laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.

    Lot de cristal taillé, composé d'un vase doublé rouge, d'un pique-fleur verte et d'un bleu doublé et d'un cendrier incolore. Les cendriers marqués en bas. Le dernier avec de très petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.

    Vitrine en chêne à cinq tablettes en verre.
    No longer available
    Dim. 192 x 82 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #71

    Een koperen en een sterlingzilveren munt “Olympiade Tokyo 1964”, beide in etui. Evenals een bronzen medaille “San Diego 200th Anniversary 1769-1969, in etui.

    Une pièce de monnaie en cuivre et en argent sterling Olympiade Tokyo 1964 , les deux en coffret. Ainsi qu'une médaille de bronze San Diego 200e anniversaire 1769-1969, dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #488

    Een beursvormige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een geisha’s in een tuin.

    Un vase bursiforme en porcelaine de Chine à décor multicolore de geisha dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 56,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #215

    Een 18 K wit gouden ring bezet met roze saffieren en met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en roze maansteen van +- 12 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie de saphirs roses et d'un poids combiné de + - 2,50 ct. et une pierre de lune rose de + - 12 ct.
    No longer available
    Dim. 15,40 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #510

    1 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.

    1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #636

    Een Afrikaans houten stoeltje.

    Une chaise africaine en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #537

    Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.

    Un gorille en plastique de style Pop Art.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #421

    Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en kraanvogels.

    Paire de vases cloisonnés sur cuivre jaune à décor de fleurs et de grues.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More