#416Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#243Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
#206Een metalen schommelbank.
#275Een halssnoer van koraal met verzilverde tussenstukken.
Un collier de corail et argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#56Een sobere eikenhouten salontafel.
#809Een bronzen hanglantaarn.
#255Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche.
#110Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#762Een miniatuur damesprofiel van gesculpteerd ivoor in kadertje.
Une miniature de profile de dame en ivoire sculptée encadrée.No longer availableDim. h: 6 cm (zonder kader)Estimate: € 40 / 60 -
#756Een eikenhouten rolwagentje in twee niveaus met getorste stijlen.
#798Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50