Similar lots by type
-
#519
Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948
“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Elisabeth Ostendorf
“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279
“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
”Figures de dames”. Une paire de gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 22 x 18 & 21 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Hermanus BerserikPeriod: 1921 - 2002
“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934
Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282
“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#24Jan C. Neervoort
“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#19
Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#782
Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935
Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#59
“Bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Emile Claus’.
”Arbres”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘E. Claus’.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562
“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#554Van Marcke
“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Nu couché”. Pastel sur papier. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#829Lladro
Een porseleinen vaasje met meerkleurig loodglazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en porcelaine à glaçure de plomb. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800 / 1000 -
#398Val St. Lambert
Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#796Hamadan
Een Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine.No longer availableDim. 5m x 1 mEstimate: € 250 / 300 -
#524Nora Verbeek
“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#667
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven. Kleine barst in de basis
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196
Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.No longer availableDim. 215 x 156 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#242
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#180
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragden een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#741
Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
Trois plats en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux qui forment une paire.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#474
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50