Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.
Dim. h: 36,5 cm
SKU: 2308160577.
Categories: Brons, XIXe eeuw.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #577
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #555

    Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.

    Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #166

    Een notenhouten buffet met twee deuren en twee laden. Einde XIXde eeuw.

    Buffet en noyer ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.

    Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374
    Lode Taeymans
    Period: 1874 - 1937

    “Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #214

    Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.

    Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #516

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #408

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #706

    Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.

    Paire de fauteuils en noyer recouverts de tissu jaune.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #678

    Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.

    Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #744

    Een vierhoekig tafeltje van gesculpteerd eikenhout met gedraaide poten. XIXe eeuw.

    Petite table carrée en chêne sculpté aux pieds tournés. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #782

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #66

    Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.

    Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #407

    “De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.

    “Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #456

    Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.
    No longer available
    Dim. 135 x 146 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #86

    Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.

    Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #485

    Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.

    Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #747

    Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.

    Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #585

    Een paar armstoelen van gesculpteerd mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.

    Paire de fauteuils en acajou sculpté de style anglais. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #207

    “De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300

Other lots in this auction

  • #304

    Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.

    Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met fluwelen bekleding. Begin XIXe eeuw.

    Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675

    Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #32
    V. Portielje

    “Personage met kar in winterse dreef”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1882.

    “Personnage et son char dans une allée en hiver”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1882.
    No longer available
    Dim. 17 x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263
    Gustave Van Vaerenbergh

    Een boerenmeisjesbuste van meerkleurig gips. Gesigneerd en genummerd achteraan.

    Buste de jeune paysanne en plâtre polychrome. Signé et numéroté au verso.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #118

    Karaf van geslepen kristal Louis-Philippe en een geëtste vierkante fles met tinnen sluiting, XIXde eeuw.

    Carafe en cristal taillé d’époque Louis-Philippe et une bouteille gravée au bouchon en étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Delheid

    Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een servetring, twee deels vergulde serveerlepels, twee vorken, twee messen en drie lepels. Allen gemerkt.

    Lot d’objets en argent comprenant un anneau de serviette, deux cuillères de service partiellement vermeillées, deux fourchettes, deux couteaux et trois cuillères. Chaque pièce poinçonnée.
    No longer available
    Dim. 647 g Bruto
    Estimate: € 200 / 240
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #589
    Marie-Jo Lafontaine

    Een grafisch geassembleerd werk. Toegeschreven aan.

    Assemblage graphique. Attribué.
    No longer available
    Dim. 56 x 83 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #615

    “Leeuw”. Een decoratieve foto op plexiglas.

    “Lion”. Grande photo sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 160 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #69
    Jaak Gorus
    Period: Dendermonde 1901-1981

    “Docker”. Ets. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.

    “Docker”. Eau-forte. Signée et avec dédicace hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More