Similar lots by type
-
#625“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#752Hilde Hendrickx“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#254C. Ceurremans“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 260 -
#554Koch“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80 / 100 -
#624“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#662Slivicca (?)“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#639“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220 / 260 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#659“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#704Hilde Hendrickx“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40° / 50 -
#722Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#614“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#617“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#435J. De Pré“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#608“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#611“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600 / 800 -
#593“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#215Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een in princesse geslepen cognackleurige diamant van ± 0,60 ct. en twee in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc sertie d’un diamant couleur cognac taillé en princesse de +- 0,60 ct et de deux diamants taillés en marquise avec un poids total de +- 20 ct.No longer availableDim. 5,03 gEstimate: € 750 / 850 -
#545Lady Di en Guess by Georges MarcianoTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#214Een driedelig klokstel van zamak.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et marbre.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#233C. Meunier“De Buideldrager.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#801Een paar Louis-Philippe stoelen van notenhout. Bekleed met naaldwerk.
Deux chaises Louis-Philippe en noyer. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#778Een eikenhouten naaitafeltje met twee laden.
Une table de couture en chêne avec deux tiroirs.No longer availableDim. 72 x 50 x 40 cmEstimate: € 40 / @60 -
#213Een wandornament van verzilverd metaal in de vorm van een leeuwenkop.
Un ornement mural en métal argenté en forme de tête de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 240 / 280 -
#492“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Franz MeertsPeriod: 1836 - 1896“Jardinière met gedrapeerd tapijt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jardinière au tapis drapé”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#255Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200 / 240 -
#533“Ridder”. Een gestilleerd beeld van geglazuurd aardewerk. Met stempel.
“Chevalier”. Une statue en faïence glaçurée. Avec cachet.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200

