Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.

Een paar hoogreliëfs van verguld en roodgepatineerd hout met Chinese scènes.

Paire de reliefs en bois doré et laqué rouge aux scènes chinois.
Dim. 43 x 34 cm
SKU: 0602180489.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #489
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #406

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #578

    Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 48,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1014

    Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.

    Petite chapelle contenant un saint en plâtre.
    No longer available
    Dim. H: 102 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #676

    Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.

    Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #663

    Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.

    Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.

    Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 111 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #651

    Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.

    Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563

    Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.

    Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #249

    Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.

    Deux angelots de style baroque en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #988

    Gietijzeren deurbel getooid met een koe.

    Une sonnette en fonte, décoration de vache.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #1105

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #633

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.

    Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #573

    Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.

    Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #660
    Indo-Bachtiar

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.
    No longer available
    Dim. 346 x 245 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #804

    Een staande klok in rijkelijk gesculpteerd eikenhouten kast. Het messingen werk met Westminster slagwerk en met maanstanden. Omstreeks 1900.

    Horloge de vestibule en chêne richement sculpté. Important mouvement en laiton à sonnette Westminster et avec positions de la lune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 249 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #730

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 182 x 121 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #426

    Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.

    Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #1075

    Een sobere houten Aziatische salontafel.

    Une table de salon en bois asiatique.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #760
    Bachtiar

    Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.
    No longer available
    Dim. 140 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #369

    “Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.

    “Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.
    No longer available
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #890

    Staandertje met vier gepolijste notenhouten vouwtafeltjes. Bladen 40 x 35 cm en met afgeronde hoeken.

    Un socle et quatre petites tables pliantes en noyer. Tablettes de 40 x 50 cm et coins arrondis.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #1096

    Een paar armstoelen.

    Paire de fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden veelkleurige ring bezet met diamanten, robijnen, saffier en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct multicolore sertie de diamants, de rubis, de saphirs et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 6,27 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #552

    “Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.

    “Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.
    No longer available
    Dim. 108,5 x 71,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #550
    Hereke

    Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.

    Petit tapis turque en soie et fil d’or. Noué main.
    No longer available
    Dim. 82 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #860

    Een lot van drie verschillende armstoelen, waarbij twee in Lodewijk XV-stijl en in in Lodewijk XVI-stijl, allen bekleed met naaldwerk.

    Trois fauteuils différents, dont deux style Louis XVI, tous avec broderies.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #462
    Nick Andrews

    “Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.

    “Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.
    No longer available
    Dim. 17 x 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #355

    Een 14 karaats geel gouden ring met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een centrale robijn van ± 0,25 ct.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’un rubis central de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 3,63 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #598

    Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.

    Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1035

    Een eikenhouten Windsorschommelstoel. Engeland, XIXde eeuw.

    Chaise à bascule Windsor en chêne. Angelerre, XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #999
    Georges Averhals

    “Schepen voor de rede van Antwerpen”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Bateaux devant la rade d’Anvers .” Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More