Similar lots by type
-
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#782
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400 -
#953
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.
Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#824
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60/100 -
#798
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#729
Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#963
Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45/50 -
#794
Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#608
Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#784
Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1069
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1014
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25/50 -
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#987
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#613Geert Kunen
“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#792
Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/60 -
#648Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#839
Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.
Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120 -
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#769
Een paar vazen van grijsgroen geglazuurd Belgisch aardewerk.
Deux vases en faïence belge avec glaçure verte-grise.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#820
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Une chaise pour enfants en hêtre plié au vapeur et siège cannée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 25/30 -
#895
Een paar gesculpteerd eikenhouten armstoelen in barokke stijl, de bekleding met rood fluwelen bloemenmotieven.
Paire de fauteuils en chêne de style baroque, recouverts de velours rouge fleuri.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#200Delheid
Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.
Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.No longer availableDim. +/- 9474 gram BrutoEstimate: € 3500/4500 -
#861
Twee borden van Chinees porselein, telkens met een decor van vogels op bloeiende struiken, waarbij één naar het famille noire. Beide onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des arbustes en floraison, dont une d’après la famille noire.No longer availableDim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 40/60 -
#500Tabriz
Een figuraal tapijt van wol met een voorstelling van de Perzische poëet Hafez in een landschap.
Tapis figuratif en laine représentant le poète persan Hafez dans un paysage. Noué main.No longer availableDim. 105 x 140 cmEstimate: € 800/1000 -
#503
Een paar achthoekige borden uit blauw en wit aardewerk met bloemenmotieven op de vleugel en landschappen op het plat. Negentiende eeuw. Een haarscheur rondom een van de borden.
Paire d’assiettes octogonales en faïence bleue et blanche à décor de fleurs sur l’aile et de paysages dans le creux. XIXe siècle. Cheveux autour du creux d’une des deux.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#1045
Een notenhouten make-uptafeltje in Régencestijl met een spiegel in het klapblad en twee laden. Tijdperk Louis-Philippe.
Une table de toilette en noyer, style régence, avec un miroir dans la tablette abattante et deux tiroirs.No longer availableDim. 75 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#284
Een olielamp op voet van wit opaalglas. Compleet.
Lampe à huile sur base en opaline blanche. Complète.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#36
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.
Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#971Val St. Lambert
Een coupe van mauve kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal mauve.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 20/30 -
#302
“Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40/80