Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.

Een paar hoornvazen van meerkleurig en verguld porselein. Brussel, Omstreeks 1900.

Paire de cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.
Dim. h: 25 cm
SKU: 0812150113.
Category: Porselein.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #603

    Drie Chinese keizers van blauw en wit porselein in drie generaties. Onderaan gemerkt met stempel. Omstreeks 1900.

    Trois générations d’empereurs chinois en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #723

    Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.

    Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H 51 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Een groot bord van Imariporselein.

    Grand plat en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #734
    Limoges

    Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.

    Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #356
    Napoli

    Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #721

    “Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #728

    Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.

    Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H 51cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #796

    Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.

    Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #373

    Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.

    Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #602

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.

    Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #67
    Lladro

    “Charlie Chaplin als de zwerver”. Een beeldje meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Charlie Chaplin le petit vagabond”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #621

    Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    Bouddha assis en porcelaine de Satsuma polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.
    No longer available
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #631

    Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #426

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #347
    Victoria, Chzecho-Slovakia

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.

    Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #718

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #757

    Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.

    Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #7

    Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.

    Lot de porcelaines diverses comprenant une dame en porcelaine de Saxe, deux cendriers d’Imari, deux tasses et un bouquet de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #421

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.

    Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #691
    Michel Hereman

    “Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.

    “Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden armband.

    Bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 39,62 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #65

    Hanger van wit en geel goud bezet met diamanten. Omstreeks 1900.

    Pendentif en or blanc et jaune serti de diamants. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #715
    Garadjeh

    Oosterse loper met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 396 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Albert Geudens

    “De klokkengieterij”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 100/300 buiten de plaat.

    “Les fondeurs de cloches”. Eau-forte. Signée et numérotée 100/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #122
    Willy Vandekerckhove

    “Zittende vrouwenfiguur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Twee Japanse okimono’s van gesculpteerd ivoor.

    Deux okimono japonais en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #544

    Indische tangka met diverse personages. India, omstreeks 1900.

    Tangka indien représentant plusieurs personnages. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 95 x 72 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #795

    Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.

    Petit vase en faïence persane polychrome.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #422
    Raoul Servais

    “Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.

    “Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.
    No longer available
    Dim. 32 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #245

    Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.

    Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #296
    L & F Moreau

    “Mignon”. Een driedelig klokstel van kunstbrons, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes.

    “Mignon”. Garniture de cheminée trois pièces en régule comprenant une pendule et deux vases décoratifs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 380 / 450
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More