Similar lots by type
-
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893
“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300/400 -
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#152
“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#154
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300/500 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912
“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#612Colpa
“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#504
“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#159
“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#144
“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#602H. Van De Beeck
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#489nf
“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60/100 -
#584William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
"Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#135Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1867 - 1948
“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#654
“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
"V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#169
“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600/800 -
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989
“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200/300 -
#522M. De Jongh
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/180 -
#474(Bruno Schnieders) Bruneau
“Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x21 cmEstimate: € 150/200 -
#119Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#639Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Vrouw op het neerhof”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Femme dans la cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#18
Een jardinière van veelkleurig Vlaams aardewerk. Einde XIXe eeuw met decor van takken in hoogreliëf.
Une jardinière de poterie flamande. XIXe siècle à décor polychrome en haut-relief de branchages.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#435
Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#40
Een 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct. en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'un diamant taillé en brillant de +- 0,10 ct et de trois rubis d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 100/150 -
#417
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#201
“Huil niet om mij, Moeder”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
"Не рыдай Мене, Мати". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#61Meissen
“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/80 -
#101Costa Pilides
“Koppel aan de keukentafel”. Olieverf op paneel.
"Couple à la table de la cuisine". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#674
Een gefineerd bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d'appoint en placage à un tiroir et deux portes en forme d'enfilade de livres en trompe-l'oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 40/60 -
#254Marcel Ruyssinck
“Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chat". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#552Val Saint Lambert
Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.
Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.No longer availableEstimate: € 60/80